Visiitkaardi kujundamine on endiselt aktuaalne

Võib eeldada, et sotsiaalmeedia pealetungiga on visiitkaartide osakaal vähenenud ja kontaktinfot vahetatakse digitaalselt aga tegelikkuses mängivad füüsilised visiitkaardid ärikontaktide loomisel ja ärisuhete hoidmisel ikka veel olulist rolli.

Jah, tänasel päeval kipub kõik olema digitaalne – saadame e-kirju, digiallkirjastame lepinguid, teeme konverentskõnesid jne. See kõik on väga mugav ja tihtilugu teisiti ei saagi aga tõelised ärisuhted algavad silmsidest ja omavahelisest näost näkku suhtlemisest.

Kui koduleht näitab Sinu ettevõtte isikupära internetis, siis füüsilises maailmas aitab Sinu isikupära näidata visiitkaart. Visiitkaart on meeldetuletus Sinust ja Sinu ettevõttest pärast inimestega kohtumist.

Visiitkaardid on endiselt kõige efektiivsemad otseturunduse tööriistad ja sellest tulenevalt on visiitkaardi kujundamine ning selle omamine olulise tähtsusega.

Visiitkaart võib olla suvalise suurusega, just täpselt selline nagu soovid. Kui tellida visiitkaardi kujundamine standardmõõtudega, siis saad visiitkaardi mõõtmetega 50x90mm ja vastavalt soovile kas horisontaalse või vertikaalse paigutusega. Loomulikult on võimalik kujundada nii ühe kui kahepoolseid visiitkaarte.

Kuna reeglina suurem osa trükikodadest soovivad visiitkaartide kujundusi 2-3mm lõikevaruga (bleed), siis visiitkaardi kujundamisel me sellega ka arvestame ja lisame visiitkaardi kujundusele lõikevaru 3 mm.

Küsi pakkumist, saada meile visiitkaardile kantav ettevõtte nimi koos logo (soovitavalt vektorgraafikas) ja kontaktandmetega (telefoninumber, e-postiaadress, veebiaadress, kontaktaadress jne) ning jäta visiitkaardi kujundamine meie hooleks.

Visiitkaardi kujundamine

Miks visiitkaardi kujundamine on oluline?
  • Digitaalse kontaktinfo vahetamine pole isiklik

  • Visiitkaart on efektiivseim otseturunduse tööriist

  • Visiitkaart võimaldab jätta Sinust ja ettevõttest hea esmamulje

  • Visiitkaart näitab, et oled ette valmistunud

  • Loomingulisi visiitkaarte jagatakse edasi

Soovid visiitkaarti, mis koostööpartnerile hea esmamulje jätab?

Mõned näited meie kujundatud visiitkaartidest