E-kaubanduse osakaal kasvab tohutu kiirusega ja internetist ostmine on järjest enam populaarsem. Selle põhjuseks on toodete ostmise mugavus, mida saab teha sõltumata kellaajast ja asukohast ning reeglina ka paremad hinnad, mida e-poed pakuvad. Paremaid hindu saab aga pakkuda tänu madalamatele püsikuludele võrreldes tavapärase kauplusega.
Kui soovid olla kliendile lähemal ja müüa oma tooteid internetis ööpäevaringselt, olenemata füüsilisest asukohast siis e-poe tegemine on just Sinu jaoks.
E-poe võib üles ehitada erinevate platvormide peale, igaühel neist on omad plussid ja miinused. Meie oleme spetsialiseerunud WordPress sisuhaldussüsteemi ja sellele mõeldud e-poe tarkvara WooCommerce peale.
Miks just WordPress ja WooCommerce? E-poe tegemine WordPressi ja WooCommerce kooslusega tagab kergekaalulise tulemuse, erinevalt mitmetest teistest platvormidest on nõuded serveriteenusele oluliselt väiksemad ja enamasti piisab tavapärastest majutuspakettidest ning pole vaja kulukama pilve- või privaatserveri järele. Ühtlasi on WordPress sisuhaldussüsteemi vahendusel kõige mõnusam teha sisututurundust, pidades blogi, promodes tooteid kuna WordPress ise on ajaveebi tarkvara.
WooCommerce katab reeglina kõik vajadused (laohaldus, soodustused, kupongid, atribuudid) ja neid võimalusi, mida sisse ehitatud ei ole, saab lahendada erinevate pluginate abil.
Kui e-poe tegemine on tellitud meilt, siis väljastab e-pood WooCommerce tavapäraste html-kirjade asemel PDF-arveid, mis saadetakse kliendile ja ka e-poe haldajale. PDF-arvete eeliseks on, et ei pea käsitsi arveid koostama hakkama ja arvet saab kasutada raamatupidamises.
Kui juhul esmane eesmärk on turgu nö kombata ja vaadata, kuidas toode vastu võetakse, siis piisab PDF-arvest kenasti, kuid suuremate mahtude puhul võiks mõelda juba erinevate makselahenduste peale, mis muudavad kliendile ostuprotsessi lihtsamaks ja kiiremaks. Ühtlasi ei pea Sina e-poe haldajana käima pangakontol ülekandeid kontrollimas, mis hoiab kokku väärtuslikku aega.
E-poega on võimalik integreerida erinevad pangalingid (SEB, Swedbank, LHV, Nordea, Danske, Krediidipank), krediitkaadimaksed (Estcard) ja erinevad tarneviisid (Smartpost, Omniva pakiautomaadid). Kui pankadega lepinguid teha ei soovi, siis võib mõelda Maksekeskuse makselahenduse peale, mis võimaldab integreerida kodulehele vajalikud pangalingid ja krediitkaardimakse teenustasu (protsent ostult) eest.
Loomulikult välisturgudele müües ei saa ära unustada ka PayPal’i, mis erinevalt Eestist on mujal väga levinud ja võiks makselahendusena kasutusel olla.
Ilmselgelt tunned huvi, kui palju e-poe tegemine maksab? Sarnaselt kodulehe tegemisega on siingi täpset hinda raske välja hõigata, e-poe hind sõltub eelkõige konkreetsetest vajadustest ning kasutusele võetavatest makselahendustest, tarneviisidest, mitmekeelsusest ja kas soovid meiepoolset toodete sisestamist jne. Aga hinna saab lihtsalt teada, ole hea saada hinnapäring, pane võimalikult täpselt oma soovid/mõtted kirja ja selle põhjal saame teha pakkumise, palju e-poe tegemine maksma läheb.