Me hoolime oma klientidest!

Kui oled Sina õnnelik, siis oleme ka meie õnnelikud. Meil on üle 150 õnneliku kliendi ja nende arv aina kasvab. Vaata allpool lähemalt, mida kliendid meist arvavad. Ja olgu siinkohal mainitud, et tunne on vastastikune :)

Täname kõiki kliente ja koostööpartnereid ladusa ja meeldiva koostöö eest. Teiega koos töötamine on olnud puhas rõõm!

Miks meie?

  • Sõbralik suhtumine
  • Vaba ja sundimatu õhkkond
  • Nõuanded ja soovitused
  • Lubadustest kinnipidamine
  • Operatiivsed vastused
  • Järeltugi
Kliendid, kes meid usaldavad
Vooremaateed
Tommirent
Sinurent
Metalfors
Looduskosmeetika
KTM
Hardwood
Hankepartner
Erzodecor
Elektroonika24
Dr. Schutz
Pizza Americana
AHA Keskus
Aasukalda
ERCC
Pinglaed
Paganamaa puhkemaja
Osilia takso
Metalliseering
Merkes
Karini raamatupidamine
AMR
Aabrechtel
Tuli ja Suits OÜ
Klientide tagasiside

Tänan põhjalikkuse, kannatlikkuse, operatiivsuse ja heade soovituste eest! Koduleht sai igati hea ja oleme selle üle väga rõõmsad!

Kristjan Karming
SigmaSystems OÜ tegevjuht

Oleme kogu OmaKinga perega ülimalt õnnelikud, et leidsime firma, kes ka päriselt meie mõtteid arvestab ja meiega kaasa mõtleb! Arendaja poolt sujus kõik tõeliselt kiiresti ja tavapärase üherealise lakoonilise vastuse asemel, saime alati pikad ja põhjalikud selgitused – lausa sellised, millest ka IT-kauge inimene on võimeline väga loogiliselt aru saama! Kuna minevikus on olnud ka väga valusaid veebiarenduskogemusi, siis oleme veel tänaseni rõõmsad ja positiivselt üllatunud, et kõik, mis lehel on, ka päriselt töötab! Südamest tänu SimplWebsi arendajale ja julgeme täie kindluse ja veendumusega firmat ka teistele soovitada! Vähe on neid nii-öelda ‘vanakooli’ koostööpartnereid, kes lihtsalt teevadki kõik tublisti ära, mis tegemist vajab ja leiavad ka ‘lahendamatutele’ olukordadele lahendused! :)

Kadri Vent
Ritico OÜ

Koduleht on ettevõte visiitkaart. Kui koduleht on loodud siis tegelikult töö alles algab. Koostöös SimplWebs-iga oleme enda tarbeks ühe kodulehekülje juba edukalt käivitanud. Loogiliseks jätkuks sellele oli ka MagnetMedia lehel põhjaliku uuenduskuuri läbiviimine. Soovitame SimplWebs-i kindlasti enda klientidele, koostööpartneritele ja ka kõigile teistele, kes teenuse vastu huvi tunnevad.

Lauri Laanvee
MagnetMedia Eesti tegevjuht

Kodulehte tellides puudus mul selge visioon, kuid Toomas lahendas olukorra professionaalselt ning leht sai parem kui oskasin oodata. Töö sai tehtud kiiresti ning ka hind kujunes igati sõbralikuks. Olen rahul.

Raili Vesberg-Pikk
Koidu Audiitorteenused OÜ juhataja

Otsisime endale koostööpartnerit, kes töötaks välja ja paneks toimima funktsionaalse ning samas atraktiivselt kujundatud kodulehe koos e-poega ning nõustaks SEO alal. Võtsime selle tarbeks ühendust mitmete ettevõtetega. SimplWebs eristus teistest kohe alguses – Toomas vastas alati kiirelt ja asjatundlikult, mõtles kaasa ning pakkus terviklikku toimivat lahendust. Koostöö osutus väga meeldivaks ja professionaalseks. Toomas soovitab erinevaid ideid ja võimalusi, vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele. Ta teostab lubatud tööd kiirelt ja vastab alati selgelt ja arusaadavalt kõikvõimalikele küsimustele. Tulemuseks on koduleht, millega oleme väga rahul. Jätkame kindlasti koostööd SimplWebs’i ja Toomasega ning soovitame teda ka kõigile teistele kui usaldusväärset ja asjatundlikku koostööpartnerit.

Ulvi Maamees
Kasekunst OÜ

Loogiline ja süsteemne lähenemine kuivaks.ee veebiküsimustes on teinud koostöö lihtsaks ja arusaadavaks. Lisaks lahendusele oleme saanud ka professionaalseid soovitusi. Hinna osas on võimalik kokku leppida.

Inkotuba MTÜ

Puutusin kokku Toomasega, kui suutsin meie kodulehe lukku lasta oma oskamatusest. Oleme väga tänulikud selle eest, et ta ei kahelnud hetkegi võtta meie probleem koheselt töösse ja järgmiseks hommikuks oligi korras.

Me ei pidanud kaua mõtlema, et tellida uus koduleht just SimplWebs’ist.

Julgen soovitada, sest sealt saab parima kodulehe isegi siis kui endal puudub visioon.

Merje Käspri
Pizza Americana

Hindame kõrgelt Toomase kannatlikust ja kiiret reageerimisvõimet. SimplWebs pakkus omalt poolt palju huvitavaid lahendusi, ning ka meiepoolsed muudatused võeti rõõmuga vastu. Plaanin tulevikus koostööd kindlasti jätkata ja soovitan seda teha ka teistel.

Kadri Laanvee
Internetireklaami spetsialist, Netads Internetireklaam

Otsisin pikalt head kodulehe tegijat, kuna olin mitmel eelnevalt korral ämbrisse astunud.
Kuulsin soovitust Toomase kohta. Võtsin ühendust ja ei kahetsenud.
Lõpuks ometi leidsin inimese, kes suudab näha asju kliendi vaatenurgast. Kuulab ära, mõtleb kaasa, soovitab ja lõpuks teostab.
Kiirelt, veatult ja väga hea hinnaga.
Soovitan soojalt!

Kristel Rannamees
Sisemine Areng OÜ juhatuse liige

Olen ka varasemalt Toomasega ühe kodulehe juures koostööd teinud ja kui tekkis päevakorda uus projekt, ei kõhelnud ka seekord väga pikalt Toomasega taas töötamast. Lisaks meeldivale ja kliendisõbralikule teenindusele, pakkus ta meile välja häid lahendusi, mis sobisid just meie konkreetseid soove arvestades. Töö kiire ja korralik ning seejuures ka mõistliku hinnaga!:)

Krista Pilates

Tellisime kodulehekülje tegemise huupi. Toomase poolt pakutud kavand oli üllatavalt resoneeruv enda visiooniga võimalikust lõpptulemusest. Koostöö sujus kergelt, lihtsalt ja oli meeldiv. Pakutud lahendused olid loomulikud ja usaldusväärsed. Kindlasti peaks ära märkima ka hea hinna ja kvaliteedi suhte. Tulemusega oleme väga rahul. Toon ära siin ühe koostööpartneri meili sisu :

Tervist … tahtsin lihtsalt tagasisidet teile anda, et teie uus koduleht on väga ilus ja kliendisõbralik.
Soovitame siiralt!

Nadja Nõgols
KVR Hambaravi juhataja

Koostöö on olnud sujuv. SimplWebs’i pakutud lahendused on hästi läbi kaalutud ja tundub, et vajadused ning soovid on ilma pikema selgituseta kuidagi kohale jõudnud. Hea kui üksteisest on lihtne aru saada, lahendused on töökindlad ja alati saab nõu küsida. Olen tänulik Asko Urile, kes soovitas SimplWebs’i poole pöörduda.

Iiris Toots
Axmer Group OÜ juhatuse liige

Kodulehega täiesti rahul. Kõik sujus probleemideta, sain selle, mida tahtsin ja mis minu soovidega kokku läks. Niiet kui keegi minult küsib, et kas tean kedagi soovitada, siis loomulikult SimplWebs OÜ-d. Kulutatud aeg otsingumootorites ettepoole jõuda oli seda väärt. No ja kiire ülevaade juba tehtud töödest näitas, et tegu pole esimesi samme tegeva koolipoisiga. Niiet edu edaspidiseks!

Arvo Aunap
Füüsilisest isikust ettevõtja

Paganamaa puhkemaja koduleht valmis koostöös Toomasega ning oleme nii protsessi enda kui lõpptulemusega rohkem kui rahul. Olles ise võhik kodulehe tegemise vallas on äraütlemata tore, kui sulle antakse professionaalset nõu, suunatakse, soovitatakse. Iga kingsepp jäägu ikka oma liistude juurde ja tegelegu sellega, mis talle omane. Meie saime tegeleda oma asjadega, samal ajal kui Toomas meie ettevõtmise “kapist välja tõi”. Toomas on oma ala spetsialist ning Paganamaa puhkemaja pere on talle väga tänulik abi eest.

Paganamaa puhkemaja

Töö oli väga kiire ja küsimuste korral vastati kohaselt. Jäin kodulehega väga rahule – tervik, mis loodi on minu jaoks täiuslik. Soov oli “hallist massist” erineda ja see soov ka täideti. Soovitan ka teistele!

Kristjan Karu
Ehitajamees OÜ juhatuse liige

Kui sul on olemas visioon, siis aitab Toomas selle kiiresti ja tõhusalt teoks teha. Oleme oma uue kodulehega väga rahul ning ka meie klientidelt oleme senini igati positiivset vastukaja saanud – lihtne ja selge ning visuaalselt eelnevast kindlasti ilusam koduleht. Ja veel teenuse juures meeldis ka algne lubadus, et kui tehtuga rahule ei jää, siis maksmise kohustust ei ole. See lõi kliendile sellise usaldusväärsema ja pingevabama keskkonna kogu tööprotsessi jaoks ;)

Annika Lukner
NAXO OÜ müügijuht

Dr. Schutz Estonia poolt suurimad tänud SimplWebs OÜ-le professionaalse teenuse ja kauni tulemuse eest. Suurepärane suhtlemisoskus ja asjatundlikud soovitused loovad usalduse milles ei pea pettuma.

Dr. Schutz Estonia OÜ

Usun, et võin kõigi jahinaiste poolt öelda, et oleme väga rahul kodulehe ja logo kujundusega. Päris hämmastav, kui hästi on tabatud jahinaiste kodulehe põhivajadus. Kujundus ja sisu jagamine õnnestunud. Koostöö operatiivne ja meeldiv, et kodulehe kujundaja meie teemale ka kaasa mõtles. Usun, et kerge kasutada ja lugeda. Logo jahinaiselik, mis on samaaegselt omamoodi tugev kui ka õrn.

Hegne Lump
MTÜ Eesti Jahinaised juhatuse liige

Kodulehega ja logoga olen igati rahul, kõik sai täpselt nii nagu soovisin. Usaldusväärne ja abivalmis partner kodulehe tegemisel. Julgen kindlalt soovitada!

Arto Suppi
Vabarn OÜ juhatuse liige

Väga meeldis, et hoidsid meid pidevalt kodulehe valmimise protsessiga kursis. Tore, et kujundasid meile ka kena ja meie ettevõtte tegevusega kokkusobiva värvilahendusega logo. Kogu teenuse protsessi juures oli tunda, et teed tööd suure huvi ja pühendumusega.

Karini Raamatupidamine OÜ

Olen oma käsitöölehega väga rahul. See rahuldab kõik minu vajadused ja on lihtsalt seadistatav. Kasutajatugi on suurepärane, küsimuste korral olen alati kiirelt vastuse saanud. Tänan!

Michel Pihel
Käsitöömeister

Suurepärane täisteenus, Toomas aitas valida ja registreerida kodulehe aadressi, pakkus soodsa hinnaga majutuse, kujundas meile personaalse logo ja valmistas kena lehe. Antud hinna eest väga hea teenus, soovitame!

Tanel Allas
OÜ Bakan Invest juhatuse liige

Tommirent tänab Toomast SimplWebs OÜ-st väga KIIRE töö eest. Meid üllatab endiselt Toomas, kes on nii pühendunud ja järjekindel. Ta teeb omapoolseid ettepanekuid ja annab soovitusi parema tulemuse nimel. Tommirent on väga rahul tellitud töö tulemusega.

Enely Miil
Tommirent

Ma olen väga rahul operatiivsusega. Meeldis väga kodulehe tegemise kulg, logo kujundamine ja asjalikud nõuanded. Viisakas suhtlemine ja kogu protsessi lahtiseletamine. Võhikul on soove tihti rohkem ja eriti tore oli leebe maapeale toomine :) Lihtsuses peitubki võlu. Ja muidugi kiirus – super! Julgen soovitada soojalt ja olen seda ka juba teinud antud firmat looma või haldama Teie kodulehe, e-poodi vms.

Eili Menšikov
Füüsilisest isikust ettevõtja

Tänan SimplWebs OÜ meeskonda kiire ja hea lahenduse eest. Suutsite teha minu ettevõttele mitu logo, mis olid nii head, et valikut teha oli üliraske. Muutused ja parandused tegite väga kiiresti ja Teie esitatud ettepanekud olid väga head.

Aleksander Ljubajev
Tuli ja Suits OÜ juhatuse liige

Kujundasid meile sobiliku logo ning tegid ka kodulehe, milledega jäin väga rahule. Olen eriti tänulik kannatlikkuse eest, kuna kodulehe tegemine toimus ettevõtte käivitamise protsessiga samal ajal, mistõttu vastasin kirjadele alles peale tööpäeva lõppu ning vahest ka öötundidel. Tundus nagu teeksid tööd 24/7, kuna minu esitatud palved muudatuste või lisatöö kohta said tehtud ja minule tagasiside saadetud samuti öötundidel. Kokkuvõtteks võin öelda ainult hea, aitasid ja nõustasid väga asjalikult, suhtlemine oli sõbralik, teenus oli põhjalik ja kiire.

Tarmo Susi
Osilia Takso OÜ juhatuse liige