Kodulehe valmistamine aitab edukaks saada

Kodulehe valmistamine võib tunduda esmapilgul üsna keeruline. Tegijaid on palju, võimalikke tarkvaraplatvorme on palju, hinnad on seinast seina ja teadmatus protsessist on vaid mõned asjad, mis esmakordset kodulehe tellijat võivad vaevata.

Ole mureta, meiega on kodulehe valmistamine lihtne, operatiivne ja eelarvesõbralik.

Kõik meie poolt valmistatavad kodulehed tulevad WordPress sisuhaldussüsteemiga, mis on maailmas populaarseim ja enimkasutatav platvorm ja mis võimaldab sul alati kodulehe sisu muuta ja lisada. Arvestades nutiseadmete laialdast levikut, pole tänasel päeval mõtet valmistada mitteskaleeruvat lehte, mistõttu on kõik meie poolt valmistatavad kodulehed skaleeruvad st kohanduvad vastavalt nutiseadme ekraanile.

Kusjuures kodulehe valmistamine on ainult väike osa meie poolt pakutavast. Aitame vajadusel registreerida domeeni, pakume hea kvaliteedi ja hinnaga veebimajutust, kujundame Sinu ettevõttele vektorgraafikas logo ja loomulikult vajadusel ka visiitkaardid.

Ühtlasi ei pea meiega kartma, et pärast kodulehe valmimist jääd oma muredega üksi. Soovi korral saad kodulehe haldamise täiesti meie õlule jätta. Haldame jooksvalt ca 80% meie valmistatud kodulehtedest ja lisaks haldame ka nende klientide kodulehti, kelle veebiarendaja on tegevuse lõpetanud, pole enam kättesaadav või pole algusest peale järeltuge pakkunud. Oleme Sulle alati nõu ja jõuga abiks.

Kindlasti pakub Sulle huvi kodulehe valmistamise hind. Veebiprojektide puhul on konkreetset hinda paraku raske välja hõigata kuna see oleneb paljuski soovidest ja sellest, mis funktsionaalsus kodulehel olema peab. Siin võib paralleele tõmmata autoostuga, kus hind oleneb paljuski lisadest, mis selle auto küljes on. Võime lubada, et kodulehe valmistamine on eelarvesõbralik kuna valdav enamus hinnapäringutest läheb meil ka töösse. Konkreetse hinnapakkumise saamiseks ole hea, kliki alltoodud nupule ja pane võimalikult täpselt oma soovid kirja ja juba esimesel võimalusel (reeglina hiljemalt järgmisel tööpäeval) teeme hinnapakkumise. Kodulehe valmistamine pole kulu, see on pigem investeering mitmeteks aastateks, mis Sulle raha sisse toob.

Kodulehe valmistamine

Miks tellida kodulehe valmistamine meilt?
  • Kaasaegne atraktiivne disain

  • Lihtne haldusliides

  • Otsingumootorisõbralik

  • Skaleeruv e. kohandub ka nutiseadmetele

  • Kvaliteetne klienditugi

  • Hilisem haldusteenus

Soovid atraktiivset ja eelarvesõbralikku kodulehte?